Jak Generator ACTIW IMPULS PRO (Active Impulse Pro) rozpuszcza kamień wodny zabezpieczając rury oraz chroniąc przed bakteriami. Fotografie, Mikroskop, Badania.

mam-twarda-wode-co-zrobic-twardawoda-jaki-filtr-x110 2.jpeg

Twardy kamień kotłowy nazywany Kalcytem jest osadem z twardej wody. Generator zamienia pod wpływem technologii impulsu elektromagnetycznego w łatwo usuwalny przez przepływ wody Argonit.

Technologia impulsowa to tworzanie monokryształów (CaCO3) z wodorowęglanów wapnia (Ca(HCO3)2). Proces ten tworzy pojedyncze cząsteczki monokryształy tworzące miękki podobny w konsystencji do masła: Argonit. 

W przepływie wody przez cewkę generatora ACTIW IMPULS PRO wyttwarzającego pole elektromagnetyczne powstałe zarodki CaCO3 stają się miękkie. Tym samym nie są zdolne do osadu twardego kamienia: Kalcytu.  Technologia, która eliminuje całkowicie problem osadu kamienia wodnego, kotłowego. Dodatkowo profilaktycznie eliminuje miejsce do zagnieżdżenia się w chropowatej strukturze kalcytu biofilmu, czy innych pojedynczych bakterii, które są skażeniem chorobotwórczym groźnym dla odbiorców wody. 

Fotografie wykonane mikroskopem elektronowym OXFORD INSTRUMENTS JEOL obrazuje różnice przed i po zastosowaniu generatorów elektromagnetycznych. Twardość badanej wody 20 st N. 

mam-twarda-wode-co-zrobic-twardawoda-jaki-filtr-krakow-twarda-woda-x110 2.jpeg

Przykład pokazuje naszą technologię tworzenia monokryształów. Technologia jest w 100% ekologiczna i radzi sobie z twardym kamieniem kotłowym (Kalcytem). W tej technologii wytwarzania impulsów prostokątnych elektromagnetycznych powstaje wiele więcej procesów chemicznych, które rozwiązują dodatkowo inne problemy, ale o tym kiedy indziej.

Tak rozbity i zawiązany monokryształ nie tworzy już twardego kamienia (Kalcytu), z którym zmagają się wodociągi gminne, miejskie, oraz wszystkie branże przemysłowe. Podczas oddziaływania impulsowego na przypływającą wodę zmienia się też jej napięcie powierzchniowe. Odnosimy wrażenie jakby była ona miękka. Dzięki temu w użyciu małych obiektów typu domki lub spółdzielnie mieszkaniowe stosujemy mniejszą ilość detergentów. Oczywiście brak osadu chroni wszelkie urządzenia w środowisku wody typu grzałki, wymienniki ciepła i sprzęt AGD.

Technologia gdzie twarda woda nie jest już równoznaczna z twardym dewastacyjnym osadem w instalacji wody. Technologia ekologiczna, zielona z bezinwazyjnym montażem i rozpoczęciem pracy rozmiękczania/rozpuszczania twardego kalcytu w dniu montażu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: grzegorz@actiw.pl +48 71 321 86 91