Kwas Podchlorawy Zastosowanie

Kwas podchlorawy HOCl to jedno z ważniejszych odkryć ostatnich lat w obszarze ogólnej dezynfekcji

Zastosowanie tej wyjątkowej cząsteczki rozciąga się od tradycyjnej dezynfekcji powierzchni, przez zamgławianie pomieszczeń, dezynfekcję skóry, medycynę aż po dezynfekcję wody pitnej.

Kwas podchlorawy to naturalnie występujący związek chemiczny między innymi w komórkach kręgowców o bardzo silnym działaniu biobójczym. Mikroorganizmy patogenne są stosunkowo łatwo i szybko niszczone przez HOCl nawet jeżeli występują w formie bifilmów.

ACTIW HOCL generator kwasu podchlorawego (14 MB)
Generator_hocl_kwasu_podchlorawego_Kirkmayer_AMI400_Anolyte_HClO_generator.jpg

Generator do wytwarzania kwasu podchlorawego serii AMI - Anolit - Generator HClO

Seria AMI, dojrzałe dzieło naszych najbardziej zaawansowanych badań, została zaprojektowana dla klientów, którzy chcą bardziej zaawansowanego poziomu automatyzacji.

Kirkmayer-Product-LAMI-200-Anolyte-HClO-generator.jpg

Generator do wytwarzania kwasu podchlorawego serii LAMI - Anolit - Generator HClO

Seria LAMI została zaprojektowana z myślą o potrzebach tych klientów, którzy wolą wybrać bardziej przystępną cenowo maszynę i nadal chcą polegać na wysokiej jakości, zachowując solidność i prostotę jako główne cechy. 

Kirkmayer-Product-BMI05-Anolyte-HClO-generator-2021-01.jpg

Generator do wytwarzania kwasu podchlorawego serii BMI - Anolit - Generator HClO

Seria BMI została stworzona z myślą o małych konsumentach. Zredukowaliśmy rozmiary jednostek do minimum nie obniżając jakości, która wyróżnia naszą technologię, wszystko przekłada się na bardzo małe wymiary i lekkość pozwalającą na łatwe przenoszenie, niespotykaną prostotę konserwacji.