Do pobrania

Udostępniamy innowacyjne technologie z dziedziny uzdatniania wody. Naturalne i skuteczne metody oraz pomocne rozwiązania technologiczne, które pomogą usprawnić lub zmodernizować Państwa przemysłowe, wodociągowe, basenowe SUW. 

Actiw_Water_uzdatnianie_wody 3.jpeg

W razie pytań: grzegorz@actiw.pl tel. +48 71 321 86 91, +48 883 106 900

actiw_water_usuwa_bakterie_biofilm_zabija_struktury_bakteryjne.png

ACTIW WATER ze stabilizowanym czystym HOCl zabójczy dla biofilmu.

ACTIW WATER ze stabilizowanym czystym HOCl bez ujemnego ładunku jest zabójczy dla biofilmu. W przeciwieństwie do ujemnego odpychającego ładunku chloru ACTIW WATER 2000 ppm wnika w membranę biologiczną usuwając bakterie szybko i skutecznie. 

Impuls_pro_mi_do_odkamieniania_twardej_wody 2.jpg

Fizyczne, ekologiczne usuwanie osadów kalcytu (kamienia kotłowego) z instancji wodnej. Generatory impulsowe ACTIW IMPULS PRO

Nowy system fizycznego uzdatniania wody jest oparty wyłącznie na oddziaływaniu pola elektromagnetycznego. Dzięki niezwykle taniej eksploatacji, niskiemu kosztowi zakupu oraz w pełni ekologicznej pracy, system ACTIW IMPULS  PRO usuwa na bieżąco kamień kotłowy. Usuwa kamień już osadzony w instalacji wodnej.

Kamień jest też bazą dla chorobotwórczego biofilmu, np LEGIONELLI.

Złoże_filtrujące_actiw_filter_uzdatnianie_wody.png

ACTIW FILTER unikatowe złoże dla wodociągów, przemysłu, aquaparków itp.

ACTIW FILTER unikatowe złoże filtrujące. Złoże jest odporne na utleniacze np. chlor. Usuwa iły i zawiesiny koloidalne dając wodę o mętności < 0,1 NTU.

dezynfekcja_studni_glebinowych_i_sieci_zimnej_wody_uzdatnionej_na_miasto.jpg

Actiw Water Dezynfekcja Szokowa Wodociągi Publiczne

Opis dezynfekcji skażonej wody w studniach zasilających wodociągi publiczne. Procedura szybkiej i skutecznej dezynfekcji wody, rurociągów, filtrów pośpiesznych, grawitacyjnych otwartych.

Actiw_legionella_preparat_do_natychmiastowej_dezynfekcji_cieplej_wody_uzytkowej_actiiw_wroclaw_poznan_warszawa kopia.jpg

ACTIW LEGIONELLA Preparat do Dezynfekcji Wody w Instalacjach Ciepłej Wody Użytkowej

Legionella tworzy coraz większe zagrożenie rozwijając się z reguły w ciepłej wodzie użytkowej lub chłodniczej. W szpitalach, sanatoriach, DPS-ach, internatach, hotelach itp.

actiw_water_dezynfekcja_wanny_jacuzzi_filtrow_basenowych.jpg

ACTIW WATER Preparat do Dezynfekcji Szokowej w Technologii Basenowej Jacuzzi, Filtry, Technologia

Preparat ACTIW WATER to skuteczny koncentrat do usuwania biofilmów z instalacji wody obiegowej na wannach jacuzzi i wody obiegowej basenowej, gdzie siedliskiem bakterii są filtry basenowe tuż nad ich dennicą. Brak możliwości fluidyzacji złóż które stosuje się do filtracji basenowej powoduje ciągłe problemy z rozwojem dużych ilości bakteriologii w układach filtracji wody.  

najskuteczniejsza_i_bezpieczna_dezynfekcja_studni_przydomowych.png

Opis Dezynfekcji Studni Przydomowych

Dlaczego należy dezynfekować studnię i instalację dystrybucji wody

Ulotka w prosty sposób wytłumaczy dlaczego należy zdezynfekować studnię oraz wodę z której będziemy korzystać do picia i na cele bytowe.